S.Invest
S.Invest
Львов
Показать телефон
Рекомендовать

Продажа коммерческой недвижимости (8)

  • S.Invest
    175 000 $
    1 750 $/м²

    Львовская ул., 1-А

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Гринвуд
    многофункциональное помещение
    100 м²
    2 дня назад
    Продаж фасадного комерційного приміщення в с. Брюховичі, ЖК Greenwood 2 Пропоную до продажу просторе фасадне приміщення, площею 100 м² у сучасному житловому комплексі Greenwood 2, розташованому в екологічно чистому районі с. Брюховичі, поблизу Львова. Переваги об’єкту: * Зручне розташування з хорошою транспортною розв'язкою * Фасадний вхід – ідеально для бізнесу з прямим доступом клієнтів * Проведено штукатурку та стяжку, встановлені радіатори * Будинкове опалення від сучасної дахової котельні * Потужність електропостачання 15 кВт з можливістю збільшення * Оптоволоконний інтернет * Встановлено систему пожежної безпеки Ціна: 175 000 $ !Без комісії для покупця! Приміщення ідеально підходить...
    Риелтор
  • S.Invest
    270 000 $
    1 800 $/м²

    Пимоненко ул. (Донбассовская), 7д

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК AUROOM CITY
    помещение свободного назначения
    150 м²
    2020 год постройки
    2 дня назад
    Пропонується до продажу готове комерційне приміщення з якісним ремонтом у Львові за адресою вул. Пимоненка, 7д. Площа: 150 м² Ціна: 270 000 $ Потужність електроенергії: 20 кВт (можливе збільшення до 40 кВт) Опалення: електричний котел + підігрів підлоги по всій площі Стан: після ремонту – заходь та працюй Підійде під офіс, клініку, шоурум, студію чи будь-який інший вид бізнесу. Зручне розташування — тиха вулиця поруч із центром, гарна транспортна розв'язка. Є відеоогляд. Телефонуйте для деталей та перегляду!
    Риелтор
  • S.Invest
    5 000 $
    1 136 $/м²

    Стрийская ул., 115-Ж

    БЕЗ КОМИССИИ
    ЖК на Стрийській
    многофункциональное помещение
    4 м²
    2023 год постройки
    3 дня назад
    Продаж комірки в ЖК Квіти Львова на Стрийській Вул. Стрийська 115Ж (4 під’їзд) Пропонується комора в підвальному приміщенні новобудови Площа 4,4 м2 Висота 2,3 м Розміри 2,00 × 2,20 м Підійде для зберігання речей, шин, велосипедів та іншого. Ціна 5 000 $ Без комісії Деталі за телефоном [телефон скрыт]
    Риелтор
  • S.Invest
    4 000 $
    571 $/м²

    Григория Сковороды ул., 48

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Grand Village
    многофункциональное помещение
    7 м²
    2021 год постройки
    3 дня назад
    Продаж комірки в підвалі ЖК Grand Village с. Сокільники по вул. Григорія Сковороди 48 Комора площею 7 м2 Висота 2,36 м Розміри 2,00 × 3,51 м Підійде для зберігання речей, шин, велосипедів тощо Ціна 4 000 $ Без комісії Деталі за телефоном [телефон скрыт]
    Риелтор
  • S.Invest
    264 000 $
    2 200 $/м²

    Малоголосковская ул., (Будинок)

    БЕЗ КОМИССИИ
    ЖК Нове Життя
    многофункциональное помещение
    120 м²
    5 дней назад
    Фасад 120м² на Малоголосівській! Двостороннє, панорамні вікна Продаж комерційного приміщення в одному з найбільш динамічних та густозаселених районів Львова — вул. Малоголосівська. Ідеальний варіант для тих, хто шукає об'єкт з високим трафіком. Основні переваги: Локація: 1-й поверх сучасного 10-поверхового житлового будинку. Район повністю заселений платоспроможною аудиторією. Двосторонність: Приміщення має парадний вхід та фасадні вікна на проїзну частину (вул. Малоголосівська) та додатковий вихід у затишний внутрішній двір. Естетика та світло: Великі панорамні алюмінієві вікна по всьому периметру фасаду. Ваша вивіска буде помітною здалеку! Технічні характеристики: Загальна площа: 12...
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • S.Invest
    4 000 $
    571 $/м²

    Григория Сковороды ул., 48

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Grand Village
    многофункциональное помещение
    7 м²
    2021 год постройки
    6 дней назад
    Продам комірку в підвалі в ЖК Grand Village вул.Григорія Сковороди будинок 11 комірка має 7 кв.м. 2.36 висота 2.00х3.51 розміри
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • S.Invest
    5 000 $
    1 136 $/м²

    Стрыйская ул., 115-Д

    БЕЗ КОМИССИИ
    ЖК на Стрийській
    склад
    4 м²
    2023 год постройки
    5 дней назад
    Продам комірку в підвалі в ЖК на Стрийській від забудовника Креатор Буд вул.Стрийська 115 Ж 4 підїзд комірка має 4.4 кв.м. 2.3 висота 2.00х2.20 розміри
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • S.Invest
    270 000 $
    1 800 $/м²

    Пимоненко ул. (Донбассовская), 7д

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК AUROOM CITY
    многофункциональное помещение
    150 м²
    2 нед. назад
    ПРОДАЖ фасадного приміщення в Auroom City з ремонтом! Локація: вул. Пимоненка, 7-Д, ЖК Auroom City Заселений комплекс із високим попитом на магазини, кафе, салони, аптеки Прохідне місце – ідеально для бізнесу! ПЕРЕВАГИ ЛОКАЦІЇ: • Поруч офісний центр, училище, школи, садки • Новий мікрорайон із постійним приростом мешканців • Високий попит від орендарів – ідеально для інвестиції ХАРАКТЕРИСТИКИ: • Площа: 150 м² два виходи. • Висота стелі: 4 м • Фасадний вхід – прохідне місце з постійним потоком людей • Панорамні вікна – максимум природного світла • Електропостачання: 20 кВт (з можливістю збільшення до 40) • Стан: з ремонтом! Підігрів підлоги, індивідуальне опалення.
    PRO аккаунт
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.